Вчора
7 грудня
6 грудня
5 грудня
4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада

У Сумах здійснили наругу над найбільшим державним прапором

Днями у Сумах викрали державний прапор, що був встановлений біля молодіжного центру «Романтика».

Це був найбільший український стяг в обласному центрі. Його за власний кошт придбав екс-губернатор Роман Грищенко, аби у центрі міста гордо майоріла державна символіка. На фото нижче видно, як цей прапор виглядав влітку.

Тепер замість поцупленого вивісили державний прапор значно менший і за попередній, і за червоно-чорний, що встановили націоналісти, та ще і візуально здається, що його розмістили нижче. Це схоже на знущання над державною символікою, тим паче, що за Конституцією єдиний державний прапор України —  стяг iз двох рiвновеликих горизонтальних смуг синього i жовтого кольорiв, а червоно-чорний прапор, який був знаменом УПА, сьогодні у суспільстві визнають далеко не всі.

Треба подумати, кому може бути вигідно здійснювати наругу над державним прапором у Сумах? До того ж, роблять це зараз, коли увага громадськості прикута до ескізу великого герба, який на конкурсі обрав уряд. Сподіватимемося, що правоохоронні органи розберуться, хто може бути до цього причетний і прагне розхитати ситуацію у місті, граючи з українськими символами.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада