Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Головний ворог Деркача на Сумщині розповів, як він зумів виграти вибори

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха проаналізував результати місцевих виборів, на яких йому вдалося отримати беззаперечну перемогу. Своїми думками він поділився на сторінці у Фейсбуці:

«Виборча кампанія закінчилась і можна підвести підсумки.
Завдяки колосальній підтримці земляків мені вдалося отримати переконливу перемогу на виборах у Сумську обласну раду від Шосткинського району, до складу якого увійшли Ямпільщина, Середино-Будщина, Глухівщина та Шосткинщина. Також мене обрали депутатом Шосткинської районної ради, віддавши величезний відсоток голосів! А це значить, що люди оцінили мою попередню роботу для розвитку Ямпільщини і висловили довіру відстоювати та захищати їхні інтереси наступні 5 років, разом творити успішне Майбутнє.

Щоб отримати такий результат, мені довелося пройти надзвичайно важку кампанію, сповнену не тільки насиченими зустрічами із виборями, а й численними провокаціями, фейками та переслідуваннями влаштованими моїми опонентами, які уже давно звикли до нечесної гри, ставлячи свої інтереси вище за суспільні.

Дійсно, вперше за багато років, дякуючи програмі президента «Велике будівництво» у Ямпільському районі почали якісно ремонтувати дороги, що знаходилися у жахливому стані. Це надзвичайно важливе питання для нас, адже до цього влада роками, навіть десятиріччями не звертала увагу на бездоріжжя. Наприклад, у цьому році відремонтовано дорогу смт.Ямпіль- м.Шостка і дорогу біля школи №2 у Ямполі. Ми це зробили разом, як багато й інших важливих справ.

Я одним із перших підтримав губернаторський челендж «Відремонтуй палату» і тепер у Свеській лікарні маємо повністю оновлений кабінет терапевта та відремонтований кабінет стоматолога із сучасним новим обладнанням.

Серед останніх звершень, яким також громада поставила високу оцінку, — довгоочікуваний ремонт дамби на річці Івотка. Мої земляки переконалися, що цілком можливо вирішити навіть застарілі проблеми, якщо до діла беруться відповідальні люди, тому 25 жовтня зробили вибір на користь подальших позитивних змін.
Все це світлі і позитивні моменти, які принесли багато користі місцевим громадам і Сумщині зокрема».

Крім того, Костянтин Товстуха розповів про потужний тиск та численні провокації, які влаштовував проти нього нардеп Андрій Деркач, щоб вибити його з передвиборчої кампанії.

«А тепер щодо темної сторони — наразі, коли виборча кампанія позаду, хочу розповісти вам про шалений тиск, який спробував чинити на мене одіозний нардеп Андрій Деркач, очевидно, вважаючи мене своїм головним ворогом. Він не зупинявся ні перед чим, щоб нашкодити моїй репутації і авторитету серед громади та моїх земляків, застосовував підвладні йому ресурси, лише б досягти своїх підступних планів.

Проти мене порушувалися фейкові кримінальні провадження за надуманими приводами, однак правоохоронні органи, детально розібравшись у матеріалах, незважаючи на шалений тиск, переконалися у фабрикуванні аргументів. Вони визнали, що справи не мали жодних законних підстав через відсутність складу порушень.

Зрозумівши, що гру з Фемідою програно, були задіяні інші методи для моєї дискредитації. Вдалися до брудних прийомів, намагаючись взагалі не допустити мене до участі у виборчому процесі, тиснучи на місцевих представників різних політичних сил, щоб я не міг взагалі балотуватися. Далі почалося підбурювання місцевого населення до зухвалого хуліганства, залучаючи до своїх провокацій неадекватних осіб та проплачені телеканали. Приводили своїх людей на мої зустрічі з виборцями, щоб зірвати їх і запустити фейки серед населення. Лунали також погрози, щодо фізичної розправи зі мною.

За вказівкою “темного кардинала Сумщини” на різних сайтах поширювали неправдиву, просто абсурдну інформацію: нібито я, баллотуюсь в депутати, щоб приватизувати державні лісгоспи на Сумщині та розпродати землі області.

Не гребували проти мене навіть чорними технологіями із використанням соцмереж. Так, у Фейсбуці моїми опонентами створювалися фейкові сторінки, на яких розміщували нісенітниці від мого імені, а потім у низці ЗМІ з’являлися скандальні матеріали за цими дописами, аби зганьбити мене як депутата і помічника губернатора. Ця афера наробила великого розголосу, але правда про провокації все одно стала відомою. І це далеко не повний перелік ворожих маніпуляцій, спрямованих особисто проти мене», — написав депутат.

Разом із тим, Костянтин Товстуха запевнив жителів області, що жодні ворожі наступи не здатні зупинити його і завадити роботі на благо Сумщини.

«Попри все, що відбувалося останнього часу, народ дав оцінку моїй роботі, а всі спроби заплямувати моє ім’я звелися нанівець.
Андрій Деркач зазнав поразки, адже люди повірили мені і моїм досягненням, а не йому.
Друзі! Хочу вас запевнити, я і надалі проводжуватиму працювати заради Майбутнього нашої Сумщини, мого виборчого округу і неякі “деркачі” не зможуть цьому завадити. Щиро ціную вашу довіру та підтримку!» — звернувся до жителів Сумщини Костянтин Товстуха.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада