Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

За сприяння нардепа Тетяни Скрипки в обласному центрі комплексної реабілітації з’явився свій харчоблок

У Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відтепер працює свій харчоблок. Здійснити давню мрію закладу допомогла народний депутат України від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка. Раніше, аби нагодувати 80 дітей, центр возив їжу із заміської бази, що за 25 кілометрів від Сум. Так тривало понад двадцять років.

Центр надає послуги дітям із ДЦП, затримкою та порушенням психічного розвитку, аутичним спектром, синдромом Дауна, спинно-м’язовою атрофією та порушенням фізичного розвитку. Комплексна реабілітація за індивідуальним підходом дає змогу адаптувати та пристосувати дитину з інвалідністю до соціальної реальності, щороку послугами центру користуються понад 700 дітей із вадами здоров’я. У листопаді 2021 року тут розпочато реконструкцію харчоблока з подальшим облаштуванням їдальні.

За сприяння нардепа від «Слуги Народу» Тетяни Скрипки на реконструкцію виділено майже 3 млн грн із коштів на соціально-економічний розвиток територій. Проєктно-кошторисною документацією передбачено та запроваджено облаштування приміщень сучасною системою вентиляції, новітнім обладнанням для харчоблока. Тепер у закладі є промислова овочерізка, тістоміс, міксер, варильні котли, холодильне обладнання, електрична плита, контейнери для зберігання овочів, мийки та сушки для посуду, електричний водонагрівач, кондиціонери, сучасне освітлення тощо.

Приміщення їдальні має сучасний дизайн, його облаштовано зручними меблями для комфортного перебування дітей та їхніх законних представників.

«Програма першої леді Олени Зеленської, яку я втілюю в життя на Сумщині, спрямована на покращення якості харчування дітей. Це модернізовані за системою НАССР харчоблоки, смачне й корисне дитяче меню. Тут важлива системна робота: спочатку будівництво, реконструкція, ремонт харчоблоків, потім – оснащення їх сучасною технікою та обладнанням. В Україні не має лишитися жодного центру реабілітації, школи, садочка, де відсутній сучасний харчоблок, а заклади, де навчаються або лікуються діти з інвалідністю, – поза чергою», – наголосила Тетяна Скрипка.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада