Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

З’явилися “откровення” путивльської депутатки Бутової про те, як вона ненавидить пенсіонерів, для яких “волонтерить”, та ганьбить голову ОДА Живицького

У Путивлі продовжують обговорювати скандальну поведінку місцевої депутатки Ольги Бутової, яка була спіймана поліцією у стані алкогольного сп’яніння під час комендантської години. З’явилася нова інформація, що ще більше ставить під приціл її репутацію  як народної обраниці та “волонтера”.

Так, путивлянка Поліна Андрєєва виклала у Фейсбуці аудіозаписи розмов за участі Ольги Бутової, на яких зафіксовано, що депутатка систематично зловживає спиртним, імовірно причетна до махінацій із гуманітарною допомогою, і на додачу до всього дискредитує голову Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького.

Спершу наводиться аудіозапис з інциденту в комендантську годину, де поліцейський чітко говорить, що порушниця має «різкий запах алкоголю з порожнини рота». Тобто подальші виправдання Ольги Бутової у соцмережі, наче це був запах корвалолу, тепер виглядають просто смішними.  Нагадаємо, пройти огляд у медзакладі на пропозицію правоохоронців вона відмовилась, адже тоді факт сп’яніння однозначно б підтвердився.

«Набридла вже вся ця брехня. (Про затримання – Запис №14.)

Йдемо далі,  постійні банкети в штабі – це норма. Бутова відмовляється пройти обстеження, чому? Тому що, це не корвалол. А горілка та коньяк, Запис №1. У записі №2, можемо почути, «як пахне спиртякою». Також цікавий діалог у записі №3, №4 та №5», – пише Поліна Андрєєва.

Аудіозаписи доводять, що історія з появою нетверезою на людях непоодинока, а зловживати міцними напоями Ольга Бутова звикла на численних посиденьках за чаркою у волонтерському штабі.

І якщо пристрасть до алкоголю ще можна назвати справою особистою, то наступна порушена тема – оборудки з гуманітарною допомогою – вже тягне на кримінальну відповідальність.

«До речі, під час затримання, вона неодноразово комусь телефонувала, та просила «вирішити питання». В записі №15 чітко відстежуються намагання «порішати» порушення. Одним із перших, був дзвінок пані Віноградовій з міста Буринь, довкола якої нещодавно виникав скандал щодо махінацій з гуманітарною допомогою. Фото відповідного допису також додаю… Пам’ятаєте прислів’я? Скажи, хто твій друг…

Чого тільки не скажеш за столом, та й ще під чарку. Цікава розмова про військові берці, які волонтерку Бутову просить продати учасник застілля. До чого це прохання? Диму без вогню не буває… Запис №6. З запису №2 та №8 чуємо про те, якими продуктами заїдають спиртне присутні. Дуже схоже на те, що не вся гуманітарна допомога доходить до адресатів», – приходить до висновку авторка публікації.

Є ще один запис, на якому Ольга Бутова, котра так гордо називає себе волонтеркою, нецензурно висловлюється на адресу пенсіонерок. Бачте, їй не сподобалось, як старенькі жіночки обурювалися, що їм не видали сиру. «Еба…тые» – ось так за очі відгукується «добродійка» про літніх людей.

Втім, подібну лексику вона підбирає не тільки для нужденних підопічних, а навіть для керівництва – від місцевого до обласного. Про зухвале ставлення до очільника Сумщини йдеться наприкінці посту Поліни Андрєєвої:

«Добре працює лише Бутова. І питання до якості роботи у волонтерки існують не тільки до місцевої влади, а й до Живицького та свого керівника… Запис №9, №13» .

«А де ж наш, бл..ть, Живицький?»  – так з добірними матюками Ольга Бутова висловлює на аудіозапису претензії, мовляв, голова Сумської ОВА недопрацьовує, не справляється із покладеними на нього обов’язками.

Наразі подальша доля Ольги Бутової – під питанням. Нагадаємо, після затримання жінки нетверезою під час комендантської години Путивльська міська рада направила звернення до політичної партії «Слуга народу» щодо відзиву її депутатського мандата. Зробити це в обласній організації політсили планували і раніше, але через початок повномасштабної війни реалізувати задумане не встигли. Також звернення про неприйнятну поведінку Ольги Бутової адресували ректору СНАУ, співробітницею якого вона є. Однак керівництво вищого навчального закладу досі на нього не відреагувало. Очевидно, працівниця, що дискредитує університет, їх влаштовує…

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада