11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

“Внесення змін до процедури публічних закупівель має збільшити завантаження стратегічних українських виробників”, – нардеп Максим Гузенко

Сьогодні, 13 грудня, представники фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді обговорили пріоритетні законопроєкти, які будуть винесені на поточний пленарний тиждень. Які саме – у Фейсбуці розповів народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу»).

“Зокрема заслухали інформацію голови комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича щодо Закону України «Про публічні закупівлі» в частині особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273). Реалізація законопроєкту має підвищити рівень енергетичної безпеки України, збільшити завантаження стратегічних українських виробників, і надходження до бюджету.

Розглянули внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор і лотерей (№ 2713-д). Такі підприємства планують оподатковувати податком на прибуток за єдиною ставкою — 10%.

Далі обговорили важливі медичні законопроєкти: Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання меддопомоги (№6306), Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині (№ 5831), Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медобслуговування населення (№ 5873), Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну (№ 4358).

На завершення представили делегатів від фракції «Слуга Народу» до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на три вакантні посади за квотою Верховної Ради України”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада