Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Влада Ромен не планує захищати своїх людей від ворога?

Принаймні такий висновок напрошується після гучних емоційних заяв голови Роменської громади Олега Стогнія під час виконкому в мерії.

Обговорюючи питання виділення коштів на тероборону міста, мер публічно виявив свою неготовність прощатися з бюжетними грошима заради “якогось натиску ворога” та переклав цю проблему на плечі Міністерства оборони України. Як при цьому захищатися містянам від можливої військової загрози – не пояснив.

«Ми, керівництво громади, АБСОЛЮТНО НЕ ГОТОВО до якогось натиску ворога. Ми не готові прийняти цих військових щодо приміщення, комп’ютерного забезпечення та іншого! По великому рахунку оце все — проблема Міністерство оборони України і його керівництва на місцях. Але воно виявилося неспроможним. І тому зараз військові кидаються в крайності і роблять навантаження на громади. Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЦЬОГО!», — заявив на виконкомі Олег Стогній.

Окрім відмови давати кошти на захист своєї громади, мер Ромнів відзначився і в День єднання 16 лютого. Мало того, що єдиний із місцевих посадовців він не взяв участь у спільному святковому зібранні на центральній площі міста, так ще й заявив, що захід – несанкціонований.

Містяни говорять: така поведінка мера Стогнія підриває безпеку в прикордонній області, дестабілізує і так загострену ситуацію в районі й аж ніяк не сприяє консолідації та об’єднанню людей.

“Альо, Служба безпеки України! Тут голова цілої громади в прикордонній області публічно дискредитує оборонні сили України загалом і відмовляється сприяти територіальній обороні нашої держави. Було б добре, якби таких осіб як оце “брали на карандаш” і нормально так перевіряли на предмет адекватності та ще й на такій посаді!”, – коментує оприлюднене у Фейсбуці відео роменчанка Катя Капустіна.

“Вслухайтесь Ще раз в це “белькотіння”! ..Ми,керівництво териториальної громади НЕ ГОТОВО прийняти цих військових… Цифри я вам не скажу… Це проблема міністерства оборони і керівництва на місцях, ЯКЕ воно ВИЯВИЛОСЯ НЕСПРОМОЖНИМ..

Ви ЩОСЬ зрозуміли від цього діяча??? Чи знає він свої повноваження ,прописані в Законі Про основи національного спротиву, який діє Вже півтора місяці???

П.3 ст14.

1)Міський голова сприяє підготовці громади до національного спротиву

2)взаємодіє з питань Тероборони з іншими органами держвлади..

3)СПРИЯЄ СТВОРЕННЮ добровольчих формувань

4) Сприяє реалізації заходів спротиву.

Чи є з цього приводу ХОЧ ОДНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ,ЧИ РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ,СЕСІЇ..ЧИ БОДАЙ ХОЧ ПОСТ НА СТОРІНЦІ В ФЕЙСБУЦІ міського голови???

Приїдьте особисто і подивіться в яких умовах існує наша тероборону! Подивіться цим офіцерам і солдатам в очі, яку всю зиму без опалення,без води,без туалету.. Чи це ваш непрофесіоналізм, недбалість, пофігізм, чи може просто.. саботаж?

Нагадаю, що згідно Закону про місцеве самоврядування(ст.42п) міський голова НЕ РІДШЕ ОДНОГО РАЗУ НА РІК ЗВІТУЄ ПРО СВОЮ РОБОТУ НА ВІДКРИТІЙ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДЯНАМИ.,А ТАКОЖ ПЕРЕД МІСЬКРАДОЮ(п.6 ст.42,)

Де ваші звіти??? Чого (чи кого)чекаєте?”, – пише користувач Ганс Огайо.

“Звідки беруться сепаратиські настрої. Від таких голів, які не хочуть захищати свою землю та демотивують інших“, – вважає Альона Шевцова.

“”Шановний” Олеже, якщо ти не бачиш себе в цій складній ситуації, не можеш налаштувати керівництво громади, для захисту не країни, куди тобі до такої задачі, ти не бачиш не розумієш що потрібно робити, а потрібно робити: визначити для кожного мікрорайону, для кожного будинку місця сховищ при обстріл, і бодай бо хоч до голів квартальних комітетів, голів ОСББ, улічкомів довести, це що задача Міністерства Оборони чи твоя? – як очільника громади. І таких питань сотні і вы їх вирішуєте? – відповідь Ні. А тому не можеш не знаеш як моя рекомендація – заява на відставку”, – підсумував Іван Загайко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада