Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Віталій Калініченко про трагедію колеги-аграрія: Був мільйонером, а зараз майже безхатько

Депутат Сумської обласної ради, директор із розвитку ТОВ «Агрофірма «Псьол» Віталій Калініченко розповів про трагедію колеги-аграрія з Херсонщини, який через війну втратив усе майно – від найкращої техніки до приміщень та зерна. Людина, яка ще недавно була мільйонером,  зараз стала майже безхатьком.

“Цього тижня побував разом із колегами по депутатському корпусу Сумської обласної ради в звільненому від окупантів Херсоні — доставили туди гуманітарний вантаж. По дорозі заїхали в село Іванівка, яке знаходиться на межі Херсонської та Дніпропетровської областей. Там я познайомися із місцевим аграрієм — Валерієм Миколайовичем Шкуропатом, власником ПП “Іванівське”.
До війни це була заможна людина, мала у своєму господарстві найсучаснішу техніку кращих світових брендів. Валерій Миколайович як і всі ми — будував плани на майбутнє, планував подальший розвиток свого господарства, мріяв про кращу долю і багато для цього працював…
Сьогодні ж він утратив усе — всю його техніку розтрощило під час артилерійського обстрілу, не залишилось нічого, жодного трактора, жодної цілої споруди. Зерно розікрали мародери. Майже всі його поля усипані осколками, мінами та нерозірвавшимися снарядами. Щоб знову почати на них працювати знадобляться роки та багато кропіткої роботи по розмінуванню.
Ми заїхали до них в гості, передали 500 хлібин, які перед виїздом спекли у нашій компанії – ТОВ «Агрофірма «Псьол». Колись заможні люди (а Валерій Миколайович зустрічав нас разом із дружиною) — плакали, їм банально зараз просто нічого їсти… Поїли самі, нагодували колектив, роздали по селу…
Жаль було все це бачити. Як аграрій аграрія – дуже його розумію… Обмінялися контактами, будемо тримати зв’язок, щоб мати змогу підтримати…” – поділився Віталій Калініченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада