23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

«Велике будівництво. Дороги»: На Сумщині стартував форум з питань новітніх технологій в будівництві доріг

Розпочався форум з огляду ділянки автомобільної дороги Н07 Київ – Суми – Юнаківка, відремонтованої в рамках президентської програми «Велике будівництво», демонстрації унікального обладнання для контролю якості доріг та презентації планів та перспектив дорожнього будівництва.

«Сьогодні в області активно відновлюються дороги. На будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг державного значення у 2021 році виділені рекордні кошти. Влада, наука і бізнес об’єдналися задля якісного ремонту доріг, – зазначив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – І сьогодні ми анонсуємо виконання дуже важливого проекту – будівництво об’їзної дороги навколо міста Суми. У наших планах за 3 роки збудувати цю дорогу. І перша ділянка починається на в’їзді в м. Суми з боку м. Ромни, через с. Сад, с. Косівщина і вихід на Білопільський Шлях. У майбутньому цей об’їзд буде подовжено до напрямку с. Юнаківка. Це дасть можливість розвантажити дороги м. Суми».

Під час старту форуму директор державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» Артем БЕЗУГЛИЙ презентував унікальне обладнання для контролю якості дорожнього покриття. Таке обладнання є інноваційним і з його допомогою можна безпомилково оцінити якість дорожнього покриття.

За словами Дмитра Живицького, для Сумщини дуже важлива якість доріг. Саме тому сьогодні буде підписано Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та ДерждорНДІ.

Як повідомив Начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК, за 2016-2019 роки в Сумській області відремонтовано 126 км доріг державного значення, за 2020 рік – 195 км, планом на 2021 рік передбачено відремонтувати 220 км доріг державного значення. Ключові об’єкти, будівництво яких буде продовжено в 2022 році, це автомобільні дороги Н12 Суми – Полтава та Н07 Київ – Суми – Юнаківка.

«На сьогодні з державного бюджету на ремонт доріг передбачено фінансування 1млрд 913 млн, а виконання робіт уже здійснено на 2,8 млрд. Тобто ми свою роботу виконали на 150%, – сказав Іван Романюк. – Всі роботи, виконані в цьому році, будуть повністю профінансовані і заборгованості не залишиться».

Нагадаємо, одним з учасників форуму є компанія «АМК РЕМ-БУД» – провідне підприємство з будівництва та реконструкції доріг. У 2020-му році ТОВ «АМК РЕМ-БУД» зайшло на ринок Сумської області та встигло виконати ремонт майже 190 ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення. У поточному 2021-році компанія продовжує виконувати замовлення згідно з виграними тендерами та укладає нові договори на території Сумської та Київської областей.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада