28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня

У Сумах відкрили ще одну приймальню нардепа Михайла Ананченка

У Сумах відкрилася ще одна депутатська приймальня народного депутата від партії «Слуга народу» Михайла Ананченка. Вона буде ще більш зручною і доступною для сумчан, адже розташована у центрі міста – на вулиці Соборній, 43. Години роботи: з понеділка по п’ятницю 09:00 – 17:00.

Робота додаткової приймальні свідчить про те, що нардеп Михайло Ананченко готовий бути ближчим і відкритим для жителів міста, працювати на результат для сумської громади.

«У цій приймальні ми приймаємо ваші звернення, а також формуємо потужну, сильну команду партії «Слуга народу». Якщо у вас є бажання та сили змінювати наше місто та нашу область на краще, чекаємо вас тут», – говорить Михайло Ананченко.

Окрім місця прийому громадян, приймальня стане центром консолідації з Сумською обласною радою та Сумською міською радою.

Також тут надають можливість молоді використовувати цей простір для проведення заходів та напрацювання своїх ідей.

«Я дуже радію, що Михайло Олегович у нашому місті відкриває свою приймальню, де молодь зможе використовувати даний офіс у якості молодіжного простору», – зазначає лідер Зе-молодіжки у Сумській області Тетяна Сахнюк.

До депутатської приймальні Михайла Ананченка сумчани можуть звертатися не тільки з приводу вирішення певних проблем, а і з пропозиціями.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада