23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

У Сумах судитимуть Лук’яненка за те, що хоче погасити заборгованість із заробітної плати перед працівниками СНВО

Несподівано набирає обертів історія, пов’язана з готелем «Ювілейний» і керівництвом СНВО. Кілька років тому його хотіли продати за 6 мільйонів гривень, але генеральний директор АТ «СМНПО-Інжиніринг» Володимир Лук’яненко завадив віддати майно заводу за безцінь і відмінив угоду по розбазарюванню готелю, підготовлену командою російського бізнесмена Констянтина Григоришина. Цікаво, що тоді тільки команда Володимира Лук’яненка була збентежена такою оборудкою, а от відповідні органи, у тому числі й керівництво області, чомусь залишились у стороні.

Сьогодні ж, коли готель продали за 19,5 мільйонів гривень, тобто більше ніж у тричі дорожче за попередню ціну, – почалася цілеспрямована кампанія по дискредитації угоди.

Власне сам факт продажі готелю відбувся тому, що Володимир Лук’яненко шукає можливості, щоб погасити заборгованість із заробітної праці перед працівниками, яка накопичилася за час, коли СНВО очолювали люди росіянина Григоришина. Підприємство постало перед вибором: або продавати станки і таким чином назавжди втратити можливість відродження виробництва, або збувати непрофільні активи, які утримуються на балансі і все одно не приносили прибутку.  Саме тому було прийняте логічне рішення на користь збереження унікальних виробничих потужностей.

Але, очевидно, хтось не зацікавлений у вирішенні проблеми виплат зарплат працівникам СНВО і активно намагається розхитати ситуацію.

Завтра, 18 травня, у Зарічному районному суді м. Суми відбудеться судове засідання, на якому прокуратура за те, що на підприємстві намагалися погасити заборгованність по заробітній платі, наполягатиме на рекордній заставі для Володимира Лук’яненка – 20 мільйонів гривень. Такого ще не було в історії судової практики Сум, це безпрецедентний випадок.

Останні події свідчать про те, що хтось системно, цілеспрямовано діє проти керівника СНВО, аби досягти цілей:

  • не виплатити заводчанам заборгованість;
  • погіршити економічну ситуацію на підприємстві;
  • і заподіянні шкоди діловій репутації генерального директора.

Адже якщо посадовець фігурує у кримінальній справі, навряд чи партнери та компаньйони будуть укладати нові контракти і розвивати співпрацю із сумським промисловим машинобудівним флагманом. Тож, коли об’єктивно проаналізувати викладену ситуацію, усе, що відбувається, направлене не просто проти Володимира Лук’яненка, а проти самого СНВО і ставить його під загрозу існування, а з ним і цілу машинобудівну галузь у Сумах.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада