7 грудня
6 грудня
5 грудня
4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада

У приміщеннях НАЗК, які ремонтує «АМК РЕМ-БУД», звели нові стіни та проклали електричні мережі

Фахівці компанії продовжують виконувати капремонт першого та четвертого поверхів офісного приміщення однієї з ключових структур у системі антикорупційної політики країни — Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) у Києві.

Ремонтні роботи на об’єкті продовжується щоденно. Близько тридцяти спеціалістів працюють над створенням комфортних умов для роботи співробітників НАЗК, у тому числі й для закордонних гостей, які відвідуватимуть його.

Як і очікувалося, після завершення демонтажу, працівники «АМК РЕМ-БУД» працювали над стяжкою підлоги, монтували та шпаклювали нові стіни, прокладали електричні мережі, а також трубопроводи для майбутньої вентиляційної системи. Наразі вони готують стелю до подальших ремонтних робіт.

Команда «АМК РЕМ-БУД» працює якісно та виконує усі заплановані етапи реконструкції на об’єкті. Та найголовніше, що у роботі застосовують тільки перевірені технології та якісні матеріали.

«АМК РЕМ-БУД» цінує довіру державних органів влади та докладе всіх зусиль, щоб створені після ремонту умови в офісному приміщенні Національного агентства з питань запобігання корупції справили позитивне враження на європейських партнерів і сприяли підвищенню продуктивності співробітників відомства.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада