Вчора
19 квітня
18 квітня
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня

Тонни асфальту і 10 років гарантії: у Білопіллі ремонтують дороги

Майже 4 тисячі кілометрів державних доріг і 2 тисячі кілометрів місцевих – саме стільки по всій Україні минулого року відремонтували автошляхів у рамках програми «Велике будівництво». Нову якість дорожнього покриття відчують і мешканці Білопілля. Хід ремонтних робіт інспектує народний депутат України Ігор Васильєв.

«Програма президента «Велике будівництво» знову в Білопіллі. На першому етапі в рамках програми у місті відремонтували дорогу на вулиці Гагаріна – на це було виділено понад 50 млн грн.  Триває ремонт проїжджої частини на вулиці Соборній: наразі укладають вирівнюючий шар завтовшки 8 см. А після укладання верхнього шару товщина становитиме близько 15 см. Шляховики дають 10 років гарантії, тож, сподіваюся, для білопільчан це справді гарна новина. Ремонтуватимемо дорогу аж до Рижівки – на ці роботи виділені кошти в сумі 100 млн грн», – розповідає нардеп.

Білопільчани таким змінам не натішаться. Говорять –  раніше пересуватися центральними вулицями було справжнім випробуванням.

Вулиці Гагаріна й Соборна – не єдині в Білопіллі, що змінили свій вигляд на сучасний. Відремонтовані також і вулиці Чехова та Старосілля.

Позитивні зміни триватимуть і надалі, запевняє Ігор Васильєв.

«Буду робити все можливе для того, щоб сприяти виділенню коштів з державного бюджету на ці «дорожні» справи», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада