11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

«Сучасний ЦНАП для Хотінської ТГ – це осередок позитивних змін та розвитку громади» – Ігор Васильєв

У Хотінській ТГ незабаром буде відкритий новий ЦНАП.

Про це у фейсбуці повідомив народний депутат України, голова підкомітету розвитку цифрових прав та компетентностей комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради Ігор Васильєв.

«Разом з Мінцифрою розвиваємо мережу ЦНАПів та забезпечуємо їх сучасним обладнанням, в тому числі, для друку паспортів, водійських прав тощо.

На сьогодні разом з головою Хотінської ТГ Миколою Торяником ремонтуємо приміщення під ЦНАП. У перспективі на першому поверсі будуть надаватися адміністративні послуги, а на другому буде сільрада», – поділився планами нардеп.

Це буде зручно не лише для мешканців Хотінської ТГ, а й для сусідніх громад, зазначає Ігор Васильєв. Жителі  Юнаківки, Стецьківки та інших сіл матимуть можливість не витрачати час на дорогу до Сум і отримувати необхідні послуги у Писарівці Хотінської громади.

«На наступний рік плануємо забезпечити цей ЦНАП дороговартісним обладнанням, щоб можна було надавати широкий спектр послуг швидко та якісно», – запевнив депутат.

Тут надаватимуть соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, оформлятимуть реєстрацію місця проживання, бізнесу та нерухомості тощо.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада