Вчора
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

Рятувальники МЦШР отримали нову техніку

Сьогодні у Міжрегіональному центрі швидкого реагування справжнє свято. Рятувальний підрозділ формування отримав 2 красені – автомобіля на базі шасі FORD RANGER ( спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі САРМ-Л).
Техніка, яка значно посилить можливості роменських фахівців та скоротить час прибуття на надзвичайні ситуації, надійшла у рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Тепер рятувальний підрозділ Центру на 100 відсотків укомплектований новою технікою.
Отримана техніка використовуватиметься для забезпечення дій рятувальників при проведенні першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Автомобілі укомплектовані усім необхідним, зокрема: гідравлічним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати, пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями тощо.
«Кожна така машина — це ще одна можливість зберегти здоров’я та життя людей на автошляхах України ”, — зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.
Всього, за період з грудня 2016 року по цей час, підрозділ отримав 11 нових автомобілів, тобто йде повне оновлення рятувального автопарку, за що особовий склад Центру висловлює щиру вдячність керівництву Служби.
Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада