Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Постачальники газу продовжують грабувати сумчан, – Вадим Лисий

З початку травня «Сумигаз Збут» збільшив вартість постачання блакитного палива для споживачів. Відтепер діє два тарифи: «Твій газ Річний» та «Твій газ Місячний». Голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді Вадим Лисий вважає, що Уряд, Національний регулятор та Нафтогаз вчергове обманули українців.

«Великодній подарунок від газопостачальників.

Пам’ятаєте, як Кабмін кревно обіцяв залишити вартість газу на рівні 7 гривень, а точніше не більше 6,99 грн за кубометр на час дії карантину? Схоже, на планеті, де живе Уряд, НКРЕКП та Нафтогаз, карантин завершився, і всі працюють у звичному режимі.

Тепер на вибір газопостачальники пропонують два тарифи: річний – базовий, на який з початку травня перевели вже всіх споживачів, та місячний – він буде встановлюватися щомісячно, “в затежності від ринкової вартості”. Річний тариф становить 7,99 грн за кубометр і буде змінюватися нібито лише в бік зменшення. Зважаючи на попередній досвід, ТАМ☝завжди знайдуться аргументи за підвищення вартості газу», – висловився Вадим Лисий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні майже вдвічі зросли тарифи на комунальні послуги, зокрема на газ та електроенергію. По всій країні, у тому числі й на Сумщині, пройшли мітинги проти завищених тарифів. Уряд був вимушений відреагувати та встановив граничну вартість газу на рівні 6,99 грн/куб.

З 1 квітня припинила діяти гранична ціна на газ для населення. А вже з 1 травня ТОВ «Сумигаз Збут» повідомив про підвищення вартості блакитного палива. Відтак, тариф становить 7,99 грн за кубометр.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада