Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Попри кримінальну справу Вегера хоче додатково отримати від міськради пів мільйона гривень

Попри те, що прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом забруднення КП «Шляхрембуд» землі, що завдало збитків майже на 48 мільйонів гривень, Сумська міська рада продовжує надавати  комунальному підприємству на чолі зі скандальним керівником Олександром Вегерою нові підряди на значні суми.

Як стало відомо нашій редакції із власних джерел у мерії, міська влада лобіює, аби саме «Шляхрембуд», що раніше забруднив ділянки площею майже 3,5 тис. квадратних метрів у районі Безіменного озера, розбирав завали на вулиці Роменській. Для вивезення будівельного сміття підприємству Олександра Вегери хочуть виділити чималі кошти –  пів мільйона гривень. Однак немає жодних гарантій, що КП добросовісно впорається із цим завданням і вчергове не заподіє екологічної  шкоди.  Судячи з попередніх ситуацій, шляхрембудівці можуть просто вивезти сміття з одного місця в інше, тобто частину Сум розчистять, тоді як іншу забруднять. Невже міська влада і надалі закриватиме очі на незадовільну діяльність КП і готова віддати 500 тисяч просто за перевезення будівельного сміття?

Нагадаємо,  з офіційних даних Державної екологічної інспекції у Сумській області стало відомо, яку частину Сум забруднив Вегера на десятки мільйонів гривень.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада