1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого

“Підтримав ініціативу телеканалу СТС, тому що це допоможе рятувати життя новонароджених малят” — Ігор Васильєв

“Час дарувати” — саме так називався благодійний захід, організований телеканалом СТС.

У нього дуже благородна мета — зібрати кошти на придбання церебрального оксиметру для дитячої обласної лікарні. Цей апарат необхідний для того, щоб рятувати життя новонароджених.

Про те, чому вирішив підтримати цю ініціативу, на своїй сторінці у Facebook розповів народний депутат України Ігор Васильєв:

“Завдяки зібраним коштам з’явиться можливість придбати таке необхідне для порятунку малесеньких діток сучасне обладнання”.

Але, крім збору коштів на апарат, під час заходу провели ще й аукціон, на якому пропонувалося придбати благодійні лоти.

“Я вирішив поборотися за такий лот, як сертифікат на лікування в реабілітаційному центрі для маленької дівчинки Ані Єрмакової.

Чому саме за нього?

І як людину, і як депутата мене дуже турбують проблеми надання якісної медичної допомоги сумчанам.

Я поставив собі за мету, щоб у Сумах якнайшвидше завершилося будівництво реабілітаційного центру при дитячій клініці Святої Зінаїди в Сумах, де маленьким мешканцям Сумщини надаватимуть кваліфіковану допомогу.

Якісна, професійна і вчасно проведена реабілітація – це запорука полегшення стану хворої людини та попередження ускладнень.

Я дуже радію з того, що виграв цей лот, і щиро сподіваюся, що курс лікування, який Аня пройде у центрі, обов’язково їй допоможе почуватися краще”, – написав Ігор Васильєв.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада