19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Олексій Романько допоміг у зарибленні водойми на Шосткинщині

Депутат Сумської обласної ради від партії “Слуга народу” Олексій Романько охоче підтримує ініціативи жителів Шосткинщини, покликані розвивати громаду та створювати у ній кращі умови. Цього разу він відгукнувся на звернення  від громадської організації «Меліоратор» з  села Миронівка  щодо зариблення місцевої водойми. Народний обранець радо допоміг цьому об’єднанню, яке займається розвитком риболовлі, і вже відзвітував про успішний результат співпраці. Оцінити його невдовзі зможуть вудкарі та любителі смачненької і поживної риби.

«Вихідні провели з користю: 350 кг малька коропа запустили у ставок!

Розведення коропа на сьогодні вважається перспективним напрямком в аквакультурі. Переваги в тому, що він всеїдний та інтенсивно зростає. За рік кожна рибина вагою досягатиме пів кілограма, а за три роки важитиме вже до двох кілограмів!

Місцеві рибалки підгодовуватимуть малька, а вже незабаром миронівці зможуть ласувати смачною м’ясистою рибою!» – поділився Олексій Романько на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, минулого місяця депутат допоміг шосткинцям, чиї будинки були пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів. Зокрема,  Олексій Романько забезпечив будівельними матеріалами постраждалих жителів приватного сектору, переважна більшість яких – пенсіонери, що вкрай потребують додаткової підтримки та уваги.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада