Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Олександр Качура став на захист добровольчих формувань Сумщини

Днями у ЗМІ з’явилися повідомлення про намір розформувати добровольчі формування, які знаходяться на території Сумщини. Народний депутат Олександр Качура відреагував на цю резонансну інформацію і провів зустрічі з керівництвом міста Суми та Сумської області щодо недопущення таких дій. У розмові з посадовцями парламентар ще раз наголосив на важливості посилення обороноздатності, зважаючи на складну безпекову ситуацію, і став на захист добровольців.

«Добровольці були одними із перших, хто став на оборону Сумщини і України.

Сьогодні вони щоденно боронять кордон із ворогом та виконують бойові завдання.

Мав честь разом з Ігорем Васильєвим відзначити наших героїв. Побувавши на пункті бойового чергування, особисто перевірив використання пікапу, який з командою раніше передали. Військові обладнали його кулеметом “Браунінг”, що допомагає полювати за ворожими дронами.

Сьогодні провів особисті зустрічі з очільниками Сумської обласної військової адміністрації і Сумської міської військової адміністрації – Сумської міської ради та зазначив свою позицію щодо добровольчих формувань. У медійному просторі зʼявилася контроверсійна інформація. Вважаю, що розформування ДФТГ зараз однозначно не на часі.

Будь-які рішення мають бути зважені та прийматись виключно на користь людей та посилення обороноздатності, оскільки Сумська область має понад 560 км кордону із рф. Думаю мене почули», – написав Олександр Качура на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше народний депутат виступив за укріплення північного форпосту України –  Сумщини. Зокрема, Олександр Качура відстоював ефективне використання коштів на будівництво фортифікаційних споруд у Сумській області, щоб вони не були витрачені даремно, нікуди не розкрадалися і пішли на максимальне зміцнення обороноздатності.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада