1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого

Олександр Качура разом із колегами Михайлом Ананченком та Миколою Задорожнім відвідали пункт ліквідації наслідків ворожого удару в Шостці

Народний депутат Олександр Качура в оперативному режимі надав допомогу місту Шостка після завданих ворогом ракетних ударів 13 січня. За його словами, важливо було одразу включитися в роботу і підтримати шосткинців, домівки яких постраждали від російських обстрілів.  Вибуховою хвилею було  пошкоджено щонайменше 26 будинків, тож сотні жителів міста потребували не просто слів співчуття, а конкретних дій.

«З перших годин чергової атаки окупантами по місту Шостка представники моєї команди та волонтери були поряд з людьми: роздавали продукти, гарячі напої, теплі речі та матеріали для тимчасового утеплення житла», – повідомив парламентар на своїй сторінці у Фейсбуці.

Днями Олександр Качура  разом із колегами по Верховній Раді з фракції «Слуга народу» Михайлом Ананченком, Миколою Задорожнім та депутатом обласної ради Олексієм Романьком перевірили роботу пункту ліквідації наслідків ворожого ракетно-авіаційного удару.

«Поспілкувалися з мешканцями, подякував рятувальникам та працівникам міського оперативного штабу, передав необхідну допомогу.

Домовилися з Миколою Ногою про подальшу співпрацю для підтримки наших людей.

Віримо, єднаємось, перемагаємо!» – поінформував Олександр Качура.

Нагадаємо,  принесла успішні результати робота народного депутата у напрямку визволення українських захисників із російського полону. Зокрема, за зверненням Олександра Качури військового із Конотопщини було включено до обміну 3 січня, і тепер Герой повернувся на рідну землю.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада