1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого

Олександр Качура допомагає вирішити проблеми родин загиблих військових із Шостки

Народний депутат Олександр Качура провів у Шостці зустріч із учасниками об’єднання «Родини воїнів світла», до якого входять сім’ї  полеглих на війні захисників.  На переконання парламентаря, родини загиблих військових потребують не лише соціальної підтримки держави, а й відвертого діалогу з владою та громадськістю, щоб їхні переживання були почутими, а нагальні питання не залишалися без відповіді. Народний обранець запевнив, що буде і надалі відстоювати справедливе вшанування подвигу Героїв і забезпечення соціальних гарантій для їхніх рідних.

«Низький уклін і шана родинам Героїв!

Зустрілися з представниками обʼєднання «Родини воїнів світла». Організація, яка обʼєднує в собі родини загиблих військових м. Шостка.

Всі питання, які ми обговорили, можна охарактеризувати одним словом – Справедливість. За неї і будемо разом боротися!» – написав Олександр Качура на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нардеп Олександр Качура також працює над розблокуванням проєкту реабілітації поранених військових та людей з інвалідністю. Це питання політик обговорив із Дмитром Васильцовим – волонтером та спортсменом з пауерліфтингу, плавання та марафонського бігу на інвалідному візку, який не зупиняється перед життєвими труднощами та допомагає долати їх іншим.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада