19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Нардеп Тетяна Скрипка: СНАУ реалізує потужні проекти, якими може пишатися Сумщина

Народний депутат Тетяна Скрипка відзначила важливість проектів, які реалізує Сумський НАУ, а також високу якість підготовки майбутніх фахівців.

«Оновлений Центр колективного користування науковим обладнанням з новітніх агротехнологій «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування» відкрили у СНАУ за підтримки Міносвіти. Разом із заступником Міністра мали змогу побачити критий зимовий полігон, який є частиною Центру точного землеробства СНАУ, і якому немає аналогів в Україні, та модернізовану базу Центру, яка включає 4 сучасних лабораторії і 150 одиниць основного і допоміжного високоякісного обладнання. Потужні проекти, якими може пишатися Сумщина», — написала вона.

У своїй роботі нардеп Тетяна Скрипка приділяє значну увагу галузі освіти. Зокрема, вона постійно займається покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів, а також опікується проблемами підростаючого покоління, захищає їх права. Відтак умови, які сьогодні створили для навчання у Сумському НАУ Тетяна Скрипка вважає важливим здобутком освітянської галузі, який сприятиме покращенню рівня якості підготовки студентів.

Нагадаємо, що до демонстрації унікального критого полігону долучилися партнери СНАУ. Серед них — ТОВ «АМК РЕМ-БУД», яке підписало з навчальним закладом Меморандум щодо підготовки кадрів для дорожньо-будівельної галузі. Директор Сумського офісу «АМК РЕМ-БУД» Юрій Деркач зазначив, що керівництво СНАУ враховує сучасні потреби ринку праці і йде назустріч майбутнім роботодавцям. Також він наголосив на важливості реалізації подібних об’єктів для якісної підготовки майбутніх спеціалістів дорожньої галузі.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада