23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Нардеп Тетяна Скрипка разом із профільним міністерством працює над доступністю освіти для дітей з особливими потребами

Питання розвитку освіти є ключовими у роботі народного депутата Тетяни Скрипки. Поряд із активною діяльністю щодо розширення укриттів у навчальних закладах міста Суми парламентарка також зосередила увагу на темі інклюзивності, аби якомога більше дітей з особливими потребами мали доступ до якісної освіти. З цією метою народна обраниця долучилася до створення концепції  трансформації спеціальної освіти в умовах кризи в Україні, що розробляється у Міністерстві освіти і науки України.

«Розробка Концепції трансформації спеціальної освіти в умовах кризи в Україні. 2 дні разом із колегами, освітянами, науковцями, представниками громадськості працювали в рамках Стратегічної сесії.

Це був час нових знань, дискусій, презентацій і обговорення надважливого питання – розвитку спеціальної освіти.

Усі діти в Україні повинні мати доступ до якісної освіти. Для дітей з особливими освітніми потребами мають бути створені умови відповідно до цих індивідуальних потреб. Інклюзивність – наша мета, над якою конструктивно працюємо разом», – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, завдяки зусиллям нардепа Тетяни Скрипки діти Сумщини цьогоріч мали змогу оздоровитися і відпочити у мальовничих Карпатах і гостинних сусідніх країнах – Польщі та Словаччині. Попри складну безпекову ситуацію, парламентарка зробила все можливе для того, аби школярі із прикордоння, юні таланти, діти із багатодітних родин вирушили на цікаві та пізнавальні канікули в найкращих умовах.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада