11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Нардеп Тетяна Скрипка провела робочу зустріч із представниками ЮНІСЕФ

Народний депутат від партії “Слуга народу” Тетяна Скрипка зустрілася із представниками ЮНІСЕФ в Україні та обговорила низку важливих питань щодо захисту прав дітей, зокрема, йшлося про роботу Державної служби України у справах дітей. Подробицями парламентарка поділилася на своїй сторінці у Фейсбуці:

“🇺🇦Побудова якісної державної політики та формування необхідних законодавчих ініціатив у сфері захисту прав дітей неможливе без врахування міжнародного досвіду.
🤝Україні з цим пощастило – маємо Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який вже 75 років займається захистом прав дітей по всьому світові.
✅Сьогодні за участі керівниці ГО “Обійми дитини” Наталії Грінберг відбулася робоча зустріч з представницями ЮНІСЕФ Наірою Аветисян та Олександрою Чуркіною.
🔷️Обговорили питання:
🔹️запобігання домашньому насильству; 🔹️відчуженого батьківства;
🔹️недостатності кваліфікованих соціальних працівників.
👉І головне – роботу Державної служби України у справах дітей, створення якої беззаперечно підтримується нашими міжнародними партнерами.
✍Дійшли згоди в тому, що співпраця між Представництвом дитячого фонду ООН та Комітетом Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики має бути зафіксована на договірному рівні, з укладенням відповідних правових документів. Адже імплементація набутого ЮНІСЕФ досвіду в національне законодавство України є необхідною умовою позитивних змін у сфері захисту прав дітей❗”

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада