19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Нардеп Тетяна Скрипка долучилась до відзначення кращих медиків Сумщини

28 червня у Сумах відбулась церемонія нагородження найкращих представників медичної галузі – вручення відзнаки «Ордена Святого Пантелеймона». Цього року нагороду, яку ще називають «Медичним Оскаром», призначають у двох номінаціях – для військових медиків і для цивільної медицини. До відзначення лікарів Сумщини, які змагалися в обласному етапі конкурсу, долучилась народний депутат Тетяна Скрипка. Парламентарка наголосила на значущості нагородження героїв-медиків в умовах війни і висловила вдячність професіоналам за самовідданий порятунок життів.

«Цілитель і великомученик, що є покровителем лікарів. Святий Пантелеймон, до якого звертаються віряни, захищає від хвороб і дарує душевний спокій. Тому “Орден Святого Пантелеймона” – особлива відзнака для лікарів України. Його отримують найкращі, за високий професіоналізм та добрі серця.

На обласному рівні конкурсу 29 кандидатів змагалися у номінації «Цивільний медик» і 9 – у номінації «Військовий медик». Мала честь нагородити поважних лікарів за їхні досягнення.

На останньому етапі, у столиці, нашу область представлятимуть Євген Сміянов і Марина Білінська. Від щирого серця зичу перемоги нашим янголам у білих халатах та камуфляжі» , – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» – це найвища громадська нагорода, яка має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства.

За словами Тетяни Скрипки, вшанування медиків завжди було справою честі в мирний час, а під час війни надзвичайно важливо проводити такі конкурси, що підкреслюють значення роботи лікарів.

Нагадаємо, нардеп Тетяна Скрипка продовжує опікуватися сумськими медичними закладами, які на сьогодні найбільше потребують допомоги в умовах воєнного часу. Також парламентарка доклала зусиль, аби в Сумському обласному онкологічному диспансері запрацював новий лінійний прискорювач для ефективного лікування різних видів онкологічних захворювань без завдання шкоди здоровим тканинам.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада