Вчора
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня

Нардеп Михайло Ананченко: «Завдяки партнерам і містам-побратимам Суми отримали 10 автівок та 3 автобуси!»

Народний депутат Михайло Ананченко долучився до святкувань Дня міста Суми, який обласний центр відзначив у суботу, 2 серпня. У рамках урочистих заходів парламентар виконав почесну і приємну місію – передав десять автомобілів та три автобуси для сумських лікарень, комунальних підприємств, соцслужб та захисників України від партнерів та міст-побратимів. Народний обранець висловив подяку друзям Сум за кордоном, які підтримують наше героїчне місто та сприяють його розвитку.  За його словами, таку дієву допомогу сумчани особливо цінують у важкі воєнні часи.

«З нагоди дня міста Суми отримали 10 автівок та 3 автобуси від партнерів та міст-побратимів!
Автобуси низькопідлогові, розраховані на 100 пасажирів, пройшли повне технічне обслуговування. Три нові автомобілі «Toyota» отримали лікарні, а сім легкових машин – комунальні підприємства, соціальні служби та захисники.

Дякуємо партнерам, що допомагають місту героїв!

Разом до Перемоги!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення народний депутат передав захисникам України вже десятки автомобілів, адже потреба у транспорті на фронті стоїть дуже гостро. Зокрема, нещодавно Михайло Ананченко  привіз авто бійцям протиповітряної оборони на Харківщині, які воюють на гарячому Куп’янському напрямку. Також парламентар підтримує і героїв без зброї – днями він передав новий мотоцикл фельдшеру, який потрапив під обстріл на прикордонній Краснопільщині.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада