Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Нардеп Михайло Ананченко вимагає звільнення голови Конотопської районної ради, якого затримали п’яним за кермом у комендантську годину

Голову Конотопської районної ради Віктора Бика затримали вщент п’яним під час комендантської години – алкоголь зашкалював у 18 разів. Про неприпустиму поведінку посадовця повідомив народний депутат Михайло Ананченко у Фейсбуці, опублікувавши також відео із нетверезим керівником. Парламентар переконаний, що у зв’язку з цим ганебним випадком Віктор Бик повинен бути звільнений, адже не має морального права очолювати депутатський корпус.

“У той час як наші хлопці, ціною власного життя, відвойовують нашу свободу і незалежність, деякі чиновники на місцях ніяк не прийдуть до тями. За чутками вже вдруге, за час повномасштабного вторгнення, голову Конотопської районної ради Віктора Бика (ПП «Наш Край») затримують п‘яним за кермом!
В цей раз рекорд 3,53 проміле і це тест з Кролевецької лікарні ! Що майже в 18 разів перевищує норму !
Знов він має сміливість в комендантську годину хамити нашим військовим на блокпостах! Я вимагаю від правоохоронних органів швидкої реакції та публічного розслідування даних фактів, та притягнення винних до відповідальності! Вважаю, що голова районної ради не має морального права очолювати районний депутатський корпус, вимагаю негайного скликання сесії Конотопської районної ради ! Прошу голову Конотопської РВА взяти на контроль дане питання , а депутатів Слуги народу в Конотопській районній раді прошу вже завтра визначити день та ініціювати !” – написав Михайло Ананченко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада