11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Нардеп Михайло Ананченко відзначив колектив СумДУ з нагоди 75-річчя університету

Голова Сумської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”, народний депутат Михайло Ананченко привітав  колектив Сумського державного університету з 75-річчям та долучився до форуму з нагоди ювілею.

Говорячи про секрет успіху СумдУ, парламентар відзначив такі речі: унікальний досвід довжиною у 75 років і водночас сучасність управління навчальним закладом, новітні підходи професорсько-викладацького складу, вражаюче опанування останніх технологій.

За словами Михайла Ананченка, будь-якому вишу можна повчитися у СумДУ тому, як тут працюють, розвиваються і здобувають нові знання, тим паче зараз, у воєнних реаліях. Нардеп також висловив захоплення тим, як університет долає серйозні виклики часу і щоразу виходить із них сильнішим. Він переконаний: унікальним провідний виш Сумщини роблять його викладачі, студенти та випускники.

«На сьогодні СумДУ – один із кращих університетів України та входить топ кращих закладів вищої освіти світу. І про це говорять не лише рейтинги, а й кількість студентів – майже 14 тисяч!

Тож бажаю і надалі тримати рівень, розвиватися і забезпечувати високий рівень освіти для молодих українців. Вперед і вгору, СумДУ!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Михайло Ананченко відзначив бійців 211-го окремого спеціального батальйону ОК «Північ», які пів року були в обороні Бахмуту, а зараз боронять кордони рідного краю.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада