19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Нардеп Михайло Ананченко відзначив колектив лікарні Святого Пантелеймона

14 червня 60-річний ювілей відсвяткував провідний медичний заклад Сумської області – Клінічна лікарня Святого Пантелеймона. Народний депутат Михайло Ананченко відзначив колектив медиків, подякувавши кожному за самовіддану роботу заради здоров’я і порятунку життя людей. У вітальному слові парламентар підкреслив і вагомий внесок лікарні Святого Пантелеймона у наближення перемоги України.

«Сьогодні своє 60-ти річчя відзначає клінічна лікарня Святого Пантелеймона

Це відомий на всю Сумщину медичний заклад, який з 1963 року надає спеціалізовану медичну допомогу жителям Сум та Сумського району. Щодня і щоночі вони рятують життя.

За 60 років в житті лікарні змінилося багато чого. Сьогодні це сучасний медзаклад  з сучасним обладнанням, в якому застосовують найновітніші методики лікування. Незмінним залишається тільки відданість лікарів та медперсоналу  обраному фаху та клятві Гіппократа.

Мав честь особисто подякувати медикам за професіоналізм, відданість професії і самопожертву. А також за те, що, тримаючи свій медичний фронт, сумські медики наближають нашу спільну Перемогу!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, днями народний депутат провів зустріч із підприємцями Сумської області, націлену на вирішення нагальних проблем в умовах воєнного часу. Михайло Ананченко запевнив, що у парламенті наполегливо працюватимуть задля досягнення результатів, на які сьогодні чекають аграрії, представники великого та малого бізнесу Сумщини.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада