23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Нардеп Михайло Ананченко відкрив відновлений міст, що з’єднує Сумщину та Чернігівщину

Після звільнення Сумщини держава активно займається відновленням інфраструктурних та соціальних об’єктів, які зазнали пошкоджень та руйнувань під час воєнних дій. Народний депутат Михайло Ананченко докладає усіх зусиль, аби пришвидшити ці процеси. Для цього парламентар постійно тримає контакт із колегами у Верховній Раді, домагається вирішення актуальних питань у міністерствах та відомствах. Політик поставив перед собою завдання залучати на Сумщину і кошти, і фахівців, які ефективно допомагають здійснити відновлення у різних сферах.

Михайло Ананченко також контролює хід відновлювальних робіт і особисто відвідує об’єкти від початку  ремонту до його завершення.  Позиція безпосередньої участі нардепа насправді важлива, адже коли виконавці бачать, що результати їхньої праці відстежують на такому високому рівні, то не можуть дозволити собі промахів і викладаються максимально якісно. Яскравий приклад такого принципового підходу – відновлення мосту через Десну, який з’єднує Сумщину з Чернігівщиною.

«Цей міст через р. Десна неподалік села Пирогівка на Шосткинщині був збудований більше 30 років тому. На початку повномасштабного вторгнення його зруйнували, аби не дати ворогу зайти в глиб країни.

Сьогодні рух по ньому відновлено!

Тепер спільним зусиллям громад, керівництва області і військових, сполучення між Сумською та Чернігівською областями,  як і раніше, швидке і зручне.

Дякую спеціалістам за оперативну і якісну роботу. Бо його практично збудували по – новому. Нові  опори, прогонні конструкції, якісне  дорожнє покриття.

Продовжуємо  працювати !

Все буде Україна!🇺🇦» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, днями народний депутат, провівши низку зустрічей із послами дружніх до України держав, анонсував проведення визначної події для Сумщини – міжнародного форуму з відновлення області, у центрі уваги якого будуть об’єкти енергетики та інфраструктури, житлова забудова, дороги.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада