19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Нардеп Михайло Ананченко підтримує рішення Президента про зміну головнокомандувача Збройних сил України: «Потрібні нові підходи і нові стратегії»

Народний депутат Михайло Ананченко  підтримав рішення Президента  Володимира Зеленського про заміну керівництва Збройних сил України і призначення головнокомандувачем генерал-полковника Олександра Сирського. На думку парламентаря, назріла необхідність оновлення підходів і стратегії військового командування. Разом із тим, народний обранець подякував генералу Валерію Залужному за  вагомий  внесок в організацію оборони і захисту нашої країни.

«Виважене і правильне рішення – війна сама по собі вимагає змін, аби досягати успіхів.

Потрібні нові підходи і нові стратегії. Саме цього ми очікуємо від нового головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Керувати армією в часи великої війни – надскладне завдання. Велика вдячність генералу Залужному за 2 роки захисту та успіхів новому головнокомандувачу!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, народний депутат Михайло Ананченко продовжує активно підтримувати Збройні сили України, допомагаючи з найбільш актуальними запитами військових – щодо транспортних засобів. Зокрема, нещодавно парламентар передав новоствореному підрозділу ППО на Сумщині три позашляховики.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада