Вчора
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня

Нардеп Михайло Ананченко – про візит Володимира Зеленського: «Сподіваємося, що зброї, а особливо – засобів ППО, на Сумщині стане більше!»

Народний депутат Михайло Ананченко прокоментував сьогоднішній візит Президента України Володимира Зеленського у Сумську область. Парламентар зазначив, наскільки цінною для Сумщини є особиста увага глави держави, і висловив сподівання на  зміцнення протиповітряної оборони регіону, що наразі є критично важливим для захисту населення та інфраструктури.

«Сьогодні Президент Володимир Зеленський відвідав Сумщину!

Оглянув фортифікаційні споруди, які тут будуються у три смуги, поспілкувався та вручив нагороди бійцям 117-ої окремої бригади територіальної оборони, та провідав поранених військових, які проходять лікування та реабілітацію.

Оборонці Сумщини доповіли Президенту про оперативну обстановку, взаємодію з сусідніми підрозділами, співвідношення сил з ворогом та актуальні потреби у зброї і техніці.

Дякуємо Володимиру Зеленському за увагу до нашого регіону та сподіваємося, що зброї, а особливо – засобів ППО, на Сумщині стане більше!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, народний депутат Михайло Ананченко разом із колегами ініціював звернення до Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, Міністра оборони Рустема Умерова та міжнародних партнерів із проханням про допомогу в захисті неба Сумщини. Як наголосив парламентар під час виступу у Верховній Раді,  є гостра потреба у додаткових системах ППО, щоб відігнати від кордонів принаймні ворожу авіацію, яка безжально знищує прикордонні населені пункти регіону.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада