Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Нардеп Михайло Ананченко: «Працюємо із представниками місцевого самоврядування над відновленням Сумщини»

Народний депутат Михайло Ананченко взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України  з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування,  яке відбулося у Сумах. На переконання політика, увага парламентарів до Сумської області сприятиме налагодженню зв’язків законодавців із органами місцевого  самоврядування та більш дієвій роботі у напрямку відновлення громад.

«Разом з керівництвом області, народними депутатами, головами громад, районів та військово-цивільних адміністрацій говорили про повноцінне відновлення самоврядування на деокупованих територіях. Окремо підняли питання правового регулювання діяльності ВЦА у післявоєнний період.

Сумщина щоденно потерпає від обстрілів, руйнуються обʼєкти інфраструктури та житлові будинки. Тому питання допомоги людям, компенсацій, відновлення зруйнованих споруд, і головне, відбудови наших міст і сіл після війни – це те, над чим вже зараз працюють представники місцевого самоврядування спільно з органами державної влади.

Дякую членам комітету за те, що приділили Сумщині особливу увагу і провели тут виїзне засідання. І, звісно, велика подяка усім головам і працівникам місцевого самоврядування які працюють в інтересах своїх громад і людей!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, народний депутат Михайло Ананченко підтримав рішення Верховної Ради, що перенаправить військове ПДФО з місцевих бюджетів до армії. Парламентар наголошує на важливості прийняття такого закону, адже це можливість суттєво зміцнити наше військо та обороноздатність.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада