Вчора
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

Нардеп Михайло Ананченко: “На Сумщині вже відкрито 4 відділення екстреної меддопомоги. Усього їх буде 7”

Відучора Конотоп має оновлене за президентською програмою”Велике будівництво” приймальне відділення екстреної медичної допомоги центральної районної лікарні ім. академіка Михайла Давидова. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини Михайло Ананченко (партія «Слуга народу»).

“13 млн грн, з яких більше 6 млн – з державного бюджету витрачено на модернізацію та створення сучасних умов для пацієнтів нового Конотопського району. Також, для забезпечення оснащення цього відділення, Міністерством охорони здоров’я України розподілено комп’ютерний томограф вартістю 1190 тис грн.

В нашій області це вже 4 таке відділення. Всього їх буде 7. Ми розуміємо, наскільки це важливо, адже вчасно надані, професійні медичні послуги – це врятовані життя, а значить – це пріорітет № 1 для нас. Програма “Велике будівництво” опікується не лише будівництвом лікарень чи доріг, це і садочки, і школи, і спортивні майданчики, які дають змогу глобально розвивати нашу область, покращувати інфраструктуру.

В рамках робочої поїздки оглянули і спортивні об’єкти. Наступного року в рамках реалізації програми «Велике будівництво» заплановано відновлення п’яти ДЮСШ та спортивних інтернатів на Сумщині. Вважаю, до переліку слід внести і Конотопську спортшколу. Є над чим працювати, тож працюємо далі!”, – написав Михайло Ананченко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада