Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Нардеп Михайло Ананченко: Героїчна битва за Суми, визволення нашої області стали першими кроками вперед у цій війні

Народний депутат Михайло Ананченко у другу річницю звільнення Сумщини від ворога відзначив героїзм захисників Сумської області, які дали гідну відсіч окупантам і сьогодні продовжують боротьбу за перемогу України. Парламентар висловив щиру подяку нашим військовим, бійцям територіальної оборони  та всім, хто допомагає вистояти країні у важкі часи війни.

«Два роки тому героїчні захисники та захисниці України дали під дих окупантам та викинули цей бруд з Сумщини, Київщини та Чернігівщини. 4-5 квітня російські війська покинули територію Сумщини, а вже 11 квітня українські прикордонники встановили контроль над кордоном, вийшовши на застави.

Героїчна битва за Суми, визволення нашої області стали першими кроками вперед у цій війні. Це – заслуга наших військових, тероборонівців, волонтерів, медиків, комунальників – усіх, хто взяв до рук зброю, хто захищав Сумщину, визволяв її, допомагав місцевим мешканцям і продовжує це робити.

Зараз Сумщині важко. Але Сумщина тримається, Україна бʼється – ми продовжуємо боротьбу, допомагаємо фронту та працюємо на перемогу!

Сумчани, усі ви – Герої! Слава нашій Сумщині! Слава Україні!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Після візиту в Суми Володимира Зеленського народний депутат Михайло Ананченко висловив сподівання що зброї, а особливо – засобів ППО, на Сумщині стане більше. Нагадаємо, виділення додаткової протиповітряної оборони для Сумської області парламентар відстоював разом із колегами у Верховній Раді, звернувшись до керівництва ЗСУ.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада