Вчора
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня

Нардеп Максим Гузенко: В Україні запроваджено систему стимулів для розвитку індустріальних парків

В Україні запроваджено систему стимулів, які підвищать конкурентоспроможність вітчизняних індустріальних парків. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу»).

“Новий політичний сезон разом із колегами розпочали з голосування за законопроєкт 4416-1 «Про індустріальні парки».

Індустріальні парки — це один із ефективних інструментів залучення прямих інвестицій, створення нових робочих місць та збільшення податкових надходжень. Але на відміну від інших держав, в Україні учасникам індустріальних парків сьогодні законодавчо не пропонують суттєвих переваг, що не дає поштовху для розвитку вітчизняної економіки.

Саме законопроектом 4416-1 запроваджено систему стимулів, які підвищать конкурентоспроможність вітчизняних індустріальних парків. Зокрема, учасники останніх тепер мають можливість отримати компенсацію відсоткової ставки за кредитами (позиками), коштів на безповоротній основі для облаштування парків і здійснення господарської діяльності в їх межах. Крім того стимулом стане і фінансування будівництва, реконструкції, ремонту інженерно-транспортної інфраструктури для створення та функціонування індустріальних парків”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада