Вчора
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня

Нардеп Максим Гузенко: “В Україні нарешті зникне монополія на ринку авіаперевезень”

Учора, 17 лютого, на засіданні ВР народні обранці ратифікували Угоду про вільне небо з Європейським Союзом. Документ створює спільний авіапростір між Україною та ЄС, взаємний доступ до ринків авіаперевезень із рівними умовами конкуренції та однаковими правилами. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу»).

“В Україні нарешті зникне монополія на ринку авіаперевезень (зокрема внутрішньому), адже іноземні компанії отримають право вільно літати у межах країни. Раніше такі рейси могли здійснювати лише місцеві авіаперевізники, передусім МАУ, і пасажири не мали цінової альтернативи. Тепер вона з’явиться у вигляді іноземних лоукостів — це суттєво знизить ціни на авіаквитки в Україні.

Важливо також, що Угода дасть нові можливості для українського бізнесу, економічних, культурних і транспортних зв’язків між Україною та державами ЄС. Крім того вона підніме наш авіасервіс на новий рівень, бо забезпечить впровадження євростандартів”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада