23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Нардеп Максим Гузенко: Українським фермерам і малим виробникам потрібно законодавчо відкрити дорогу на полиці місцевих супермаркетів

Дане питання вже розглядається на комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини, член комітету Максим Гузенко (партія “Слуга народу”).

“Зараз в Україні спостерігається тенденція, коли покупець віддає перевагу імпортним продуктам харчування, бо вони буквально заполонили торгівельні полиці та принаймні кількісно переважають над товарами місцевих виробників.

З цією проблемою до мене неодноразово зверталися фермери Сумщини. Вони скаржаться на те, що сьогодні великі транснаціональні корпорації різними методами домовляються з власниками мереж супермаркетів, щоб постачати свою продукцію. При цьому місцеві виробники, навіть маючи більш якісний і дешевий товар, не в змозі протиснутися на полиці магазинів. Чому? Бо рішення по співробітництву приймають власники магазинів, які до Сумщини не мають ніякого відношення, тож інтереси та пропозиції місцевих фермерів їх не цікавлять.

Я знаю, що в Сумській області виробляють багато класних, якісних, екологічно чистих продуктів, але вплинути на цю ситуацію на місцевому рівні ніхто не може.

Уже зараз це питання ми опрацьовуємо на комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Ми хочемо на законодавчому рівні налагодити комунікацію між супермаркетами та місцевими виробниками і зобов’язати великі мережі пріоритетно закуповувати продукцію, вироблену на місцях.

Для малих фермерів ми плануємо створити додаткові переваги, які зроблять їх більш конкурентоспроможними перед імпортними постачальниками”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада