26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня
16 травня
12 травня
10 травня
9 травня
8 травня

Нардеп Максим Гузенко провів робочу зустріч із ректором СНАУ

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу») провів робочу зустріч із ректором Сумського національного аграрного університету Володимиром Ладикою з приводу співпраці на найближчий навчальний рік. Про це обранець повідомив у Фейсбуці.

“Очільник вишу презентував напрацювання педколективу щодо розвитку аграрного напрямку в галузі освіти України і своє бачення найближчого майбутнього СНАУ, озвучив проекти та ідеї, які мають підвищити якість учбового процесу і зробити його цікавим та доступним для студентської молоді.

Як член Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики зі свого боку я пообіцяв активно сприяти втіленню цих ініціатив у життя, у тому числі на законодавчому рівні, відстоювати питання захисту інтересів фермерів. Разом із ректором намітили головні пункти співпраці на найближчий навчальний рік.

Після обговорення також узяв участь у посвяті першокурсників СНАУ і особисто привітав молодь із новим навчальним роком. Хочу відзначити, що з моменту мого випуску виш значно змінився у кращий бік. Вважаю, що якісному вихованню спеціалістів агрогалузі сприяють сучасне матеріально-технічне забезпечення закладу і високий професіоналізм його педагогічного колективу.

Упевнений, що навіть після кількох років навчання у сьогоднішніх першокурсників так само горітимуть очі та сяятимуть посмішки!” – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада