19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Нардеп Максим Гузенко провів робочу зустріч із головою Роменської РДА щодо реконструкції соціально важливих об’єктів на Роменщині

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”) провів робочу зустріч із головою Роменської РДА Денисом Ващенком. Окрім питання доріг, які активно ремонтуються в районі, учасники зустрічі обговорили хід реконструкції соціально важливих об’єктів на його території у рамках «Великого будівництва». Про це політик повідомив у Фейсбуці.

“Зараз на фінальній стадії — будівництво Недригайлівської школи, яку ніяк не могла доробити попередня влада, ремонти роменської школи №7 і центральної районної лікарні. Крім того, уже зроблений проект капітального ремонту мосту в Ромнах через річку Сула.

Пройшлися і по соціально-економічним показникам району, визначивши пріоритетні напрямки роботи у найближчому майбутньому. Тримаю на контролі потреби округу, щоб активно просувати їх на рівні Києва. Будемо розвивати економічний потенціал регіону!

Щодо доріг. Разом із Денисом Ващенком заїхали на ділянку біля Пустовійтівки, де зараз тривають ремонтні роботи. Уже покладений перший вирівнюючий шар. Далі буде ще два – товщиною 11 мм. Загальна протяжність ділянки, що ремонтується, — 11,5 км”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада