Вчора
19 квітня
18 квітня
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня

Нардеп Максим Гузенко: Підтримую ініціативу Президента про заснування професійного свята тренерів

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу») вчора у Фейсбуці привітав тренерів із професійним святом. Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження в Україні Дня тренера, яке відзначатиметься щороку 19 липня.

“Хочу окремо відзначити всіх людей, які допомагають розкривати спортивні таланти України, розвивають у наших дітях цілеспрямованість, віру в перемогу і прославляють нашу державу, стоячи за спинами відомих чемпіонів.

Кожен, хто займався спортом, знає, що робота тренера є неймовірно важливою, адже ці люди не лише показують, як напрацьовувати м’язи та робити вправи. Головне те, що вони виховують віру в себе та свої сили, вміють заряджати на успіх і перемогу, стають вірними наставниками й друзями, навчаючи йти до своїх цілей.

Я особисто дуже ціную цю професію, і навіть серед моїх помічників є тренер — Сергій Федина, з яким ми плідно співпрацюємо, реалізуємо разом багато корисних проектів. Я завжди сприяв і буду сприяти розвитку різних видів спорту, бо розумію, наскільки ця галузь впливає на здоров’я та успіх нації, на розвиток України в цілому.

Підтримую ініціативу Президента про заснування професійного свята тренерів 19 липня. Ці люди заслуговують на особливу шану та увагу. Це свято переможців!

Бажаю вам, дорогі тренери здоров’я та енергії, нових перемог і нових чемпіонів!”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада