19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня

Нардеп Максим Гузенко: “Економічний паспорт українця дозволить молоді купувати власне житло за держкошти”

Із 2023 року в Україні запрацює Фонд майбутніх поколінь, який накопичуватиме гроші для дітей, народжених після 1 січня 2019 року. Ці кошти молодь зможе використати після досягнення повноліття на купівлю свого житла, освіту в Україні, лікування або перерахувати їх на власне пенсійне забезпечення. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу»).

“Відповідний законопроєкт про економічний паспорт українця (№6394) вніс на розгляд парламенту Президент Володимир Зеленський. Тим самим він виконав черговий пункт своєї передвиборчої програми.

Фонд майбутніх поколінь накопичуватиме внески з коштів держбюджету від сплати рентних платежів. Гроші надходитимуть на персональні рахунки дітей щороку до досягнення ними 18-річчя. Така ініціатива базується на багаторічному успішному досвіді Норвегії, ОАЕ, Саудівської Аравії та Кувейту.

Особисто підтримуватиму цей законопроєкт, адже його прийняття вперше за роки незалежності дозволить інвестувати в нашу молодь і одночасно створить умови для розвитку економіки та освіти в Україні, збільшить попит на нерухомість та інвестування у пенсійні фонди”, – написав Максим Гузенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада