Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Нардеп Максим Гузенко допомагає вирішити питання будівництва багатоквартирного будинку для рятувальників

Сьогодні, 9 серпня, до Міжрегіонального центру швидкого реагування, який базується у м. Ромни, з робочим візитом прибули народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу») та голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Гості ознайомилися з потужностями одного з кращих підрозділів ДСНС України та, зокрема, умовами проходження служби рятувальниками. Начальник центру Сергій Біляєв продемонстрував їм сучасну техніку, обладнання та спорядження, які є на озброєнні у підрозділах рятувального формування, новозбудовані водолазний комплекс та рятувальне депо.

Народний депутат та голова обласної ради також ознайомилися з ходом виконання робіт із подальшого облаштування побутових умов проходження служби рятувальниками а також з ходом будівництва житлового будинку для сімей рятувальників. Деталі у Фейсбуці розповів Максим Гузенко.

“Разом з головою Сумської обласної ради Віктором Федорченком проінспектували хід будівництва багатоквартирного будинку для особового складу Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС, що базується в м. Ромни.

Цей об’єкт будується вже більше 20 років. Торік, за зверненням начальника міжрегіонального центру Біляєва С.В. ми долучилися до вирішення цього питання і вже в цьому році досягли домовленості про фінансування на суму 9,4 млн гривень. Зараз працюємо спільно з бюджетним комітетом та керівництвом ДСНС України над тим, щоб в наступному році повністю завершити цей об’єкт.

Так 94 сім’ї співробітників центру ДСНС отримають довгоочікувані квартири, що майже повністю забезпечить потребу. Тож, працюємо далі!”, – написав нардеп.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада