1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого

Нардеп Максим Гузенко допомагає вирішити питання будівництва багатоквартирного будинку для рятувальників

Сьогодні, 9 серпня, до Міжрегіонального центру швидкого реагування, який базується у м. Ромни, з робочим візитом прибули народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу») та голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Гості ознайомилися з потужностями одного з кращих підрозділів ДСНС України та, зокрема, умовами проходження служби рятувальниками. Начальник центру Сергій Біляєв продемонстрував їм сучасну техніку, обладнання та спорядження, які є на озброєнні у підрозділах рятувального формування, новозбудовані водолазний комплекс та рятувальне депо.

Народний депутат та голова обласної ради також ознайомилися з ходом виконання робіт із подальшого облаштування побутових умов проходження служби рятувальниками а також з ходом будівництва житлового будинку для сімей рятувальників. Деталі у Фейсбуці розповів Максим Гузенко.

“Разом з головою Сумської обласної ради Віктором Федорченком проінспектували хід будівництва багатоквартирного будинку для особового складу Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС, що базується в м. Ромни.

Цей об’єкт будується вже більше 20 років. Торік, за зверненням начальника міжрегіонального центру Біляєва С.В. ми долучилися до вирішення цього питання і вже в цьому році досягли домовленості про фінансування на суму 9,4 млн гривень. Зараз працюємо спільно з бюджетним комітетом та керівництвом ДСНС України над тим, щоб в наступному році повністю завершити цей об’єкт.

Так 94 сім’ї співробітників центру ДСНС отримають довгоочікувані квартири, що майже повністю забезпечить потребу. Тож, працюємо далі!”, – написав нардеп.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада