Вчора
10 червня
9 червня
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
Нардеп Максим Гузенко: Близько 12 млн грн у межах 161 округу будуть направлені на інтернетизацію комунальних установ
Міністерство цифрової трансформації України затвердило перелік громад, які отримають субвенцію для проведення волоконно-оптичного інтернету до віддалених населених пунктів.
На Сумщині близько 12 млн гривень у межах 161 округу будуть направлені на інтернетизацію комунальних установ, таких як школи, бібліотеки, ЦНАПи, ФАПи та ін. у населених пунктах, де відсутнє зараз високошвидкісне з’єднання з інтернетом. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”).
“Наявність спец. обладнання в населеному пункті значно спростить та здешевить підключення до інтернету і фізичних осіб. Потужний стрибок до цифрової трансформації!
Кому цікаво, додаю посилання з конкретним переліком.
https://datastudio.google.com/…/960c1212…/page/lVANC”, – написав Максим Гузенко.
Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада









