Вчора
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня

Начальник відділу інфраструктури Сумської ОДА Володимир Дудченко: «Ремонт доріг у селі Підопригори, що виконує «АМК РЕМ-БУД», покращить життя місцевих мешканців»

Начальник відділу інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир Дудченко проінспектував хід ремонтних робіт у селі Підопригори, де компанія «АМК РЕМ-БУД» покращує дорожнє покриття одразу на трьох вулицях – Прихідській, Влизька та Центральній.

Основне фінансування відбувається за рахунок державного підприємства «Дороги Сумщини». Також фінансову участь у ремонті бере приватне підприємство «Надь» на чолі з Андрієм Кириченком.

Завдяки якісному ремонту жителям Сумщини та інших областей буде зручніше добиратися в Підопригори на фестиваль студії «Квартал 95», приурочений 30-й річниці Незалежності України.

«Ці три вулиці у селі Підопригори стикуються в одну. На 2021-й рік було заплановано провести тут поточний середній ремонт, для чого з державного бюджету виділена субвенція – на ремонт і утримання доріг місцевого значення. На виконання робіт передбачено близько 6 мільйонів гривень. Проведено відповідні тендерні процедури, переможцем було визначено ТОВ «АМК РЕМ-БУД» і укладено відповідний договір. Роботи розпочалися швидко. За графіком вони мають завершитися до 5 серпня, але, на мою думку, ремонтно-будівельні бригади впораються із завданням навіть раніше. Це покращить і рівень самого населеного пункту – села Підопригори, і рівень життя людей, які мешкають і працюють на цій території», – зазначив Володимир Дудченко.

За словами посадовця, роботи по кожному об’єкту щодо ремонту доріг перебувають під постійним контролем голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького, зважаючи на важливість реалізації президентської програми «Велике будівництво». Зокрема, перевірку проводять інспектори, визначені на ДП «Дороги Сумщини», що є замовником виконання робіт.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада