Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

На Сумщині за сприяння нардепа Ігоря Васильєва ремонтують дитсадки та школи

На Сумщині тривають ремонти та оновлення у дитсадках за сприяння народного депутата України Ігоря Васильєва.

Про те, в яких садочках що вже вдалося зробити, нардеп написав на своїй фейсбук-сторінці.

“Цей тиждень працюю на округу, і сьогоднішній день присвятив візитам до шкіл та дитсадків: обговорили з керівниками поточний стан справ, уточнили, що вже зроблено, яка ще допомога потрібна.

Приємно бачити позитивні зміни у закладах, радість в очах усіх учасників освітнього процесу”, – зазначає Ігор Васильєв.

Від того, наскільки комфортними є умови у школах та дитсадках, залежить не тільки здоров’я підростаючого покоління, а й бажання (чи навпаки — небажання) дитини щодня йти до свого виховного чи навчального закладу, переконаний політик.

У дописі він розповідає, які саме роботи та на яких об’єктах вже завершені, які ще у процесі, а також ділиться планами на майбутнє:

“У сумському дитсадку №39 “Теремок” відремонтували музичну залу. Тепер розвиток творчих здібностей малечі проходить у зручних, комфортних умовах.

У садочку №36 замінили 7 старих вікон на сучасні енергоефективні, а також пофарбували стіни та оновили санітарне приміщення.

Завдяки встановленню нових вікон у садочку стало набагато тепліше. Втім, тут ще є над чим попрацювати. Зокрема — над облаштуванням інтерактивної підлоги у приміщенні, де відбуваються заняття для діток з інвалідністю. Така підлога дозволить ще краще розвивати та навчати дітей.

Цікаву локацію облаштували у сумській школі №11 — зелений клас. Це дозволить частину занять проводити на свіжому повітрі, що, безумовно, дуже корисно для дітей. Я б і сам із задоволенням у теплу пору року у такому класі повчився б)

У сумському садочку №6 “Метелик” вже готуються до ремонту покрівлі, через жахливий стан якої садочок просто заливає. Наразі на цей ремонт вдалося залучити мільйон гривень, тож, як тільки дозволить погода, – починаємо роботи. А сходи на ганку, які теж були в поганому стані, вже відремонтували.

У дитсадочку №13 “Купава” повністю відремонтували вбиральню, тепер тут затишно й красиво. Але ще потрібно буде провести утеплення корпусів, тож працюємо над цим питанням”.

Звісно, це далеко не всі об’єкти, які потрібно ремонтувати та оновлювати.

“Крім садочків, у нас є ще й школи, спортивні майданчики, подвір’я… Роботи багато, але впевнений, що ми з усім упораємось.

Всі ремонти проводяться за кошти соцекономрозвитку. Моя безпосередня задача – привернути увагу саме до цих об’єктів та домогтися спрямування на їхні потреби бюджетних коштів”, – підсумовує політик.

 

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада