Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

На фронті запрацювала приймальня народного депутата Олександра Качури

Народний депутат Олександр Качура повідомив, що на фронті, у Донецькій області, запрацювала його приймальня. Таким чином парламентар налагоджує відвертий діалог із військовими, щоб допомагати їм як представник законодавчої влади.  Народний обранець ще раз заявив про свою відкритість для захисників України та висловив готовність захищати їхні права, особливо тоді, коли на шляху стає бюрократична машина.  За словами Олександра Качури, зустрічі із воїнами на передовій засвідчують, що вони реально мають потребу в такій підтримці, тож від себе обіцяє докласти всіх зусиль, аби вирішити конкретні ситуації військових.

«У прифронтовій зоні започаткував роботу депутатської приймальні. Відверті розмови як про особисті питання, так і повʼязані із недосконалістю законодавства та бюрократією. Все почув та намагатимусь вирішити.

Водночас ви завжди можете звернутись до мене через е-пошту: kachura@rada.gov.ua або тел. +38 (044) 362-96-51

Віримо, єднаємось, перемагаємо!» – написав Олександр Качура на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, народний депутат також допомагає вирішити проблеми родин загиблих військових із Шостки. З цією метою Олександр Качура провів  зустріч із учасниками шосткинського об’єднання «Родини воїнів світла», до якого входять сім’ї  полеглих на війні захисників.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада