Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Ладуха хоче завести у Буринь екологічно шкідливе виробництво. Громада проти

Міський голова Бурині Віктор Ладуха намагається завести на територію громади фірму «Солагро», що спеціалізується на виробництві пестицидів, агромікатів та іншої хімічної продукції. Діяльність компанії може завдати великої шкоди людям і вкрай негативно вплинути на екологію.  Про це повідомляє у своєму блозі Іван Житник.

Так, за його інформацією, ввечері 28 квітня відбулась зустріч жителів вулиць Лікарняна та Михайлівська з представниками влади та представником ТОВ «СОЛАГРО» щодо можливого будівництва об’єктів на території кагатного поля та відстійників колишнього цукрового заводу. Головна проблема полягає у тому, що діяльність фірми може нести потенційну загрозу для здоров’я людей, тому вони виступають проти небезпечного сусідства.

Міські можновладці всіма силами й засобами прагнули підтримати необхідність будівництва, а люди, безсумнівно, не погоджуються. Тим паче, що за онкозахворюваннями та іншими майже невиліковними хворобами Буринь займає одне з перших місць на Сумщині.

Мер Віктор Ладуха з іншими зацікавленими особами у зведенні цього вибухонебезпечного об’єкта, а також депутат Буринської міської ради з фракції ВО «Батьківщина» Інна Райденко, не отримавши підтримки громади, ретирувалися, не попрощавшись.

Варто зауважити, що жоден із керівників Буринської міської ради проживає не на території міста Буринь, а у селах. Міський голова Віктор Ладуха та його перший заступник Євген Базима – у Слободі, діловод Володимир Писаний – у Степанівці, заступник мера Сергій Чередник  – в Успенці.

Тому екологічні проблеми та екологічна катастрофа, яка наближається до Бурині у разі початку будівництва об’єктів «Солагро», їх, звичайо ж, не турбують.…

Для довідки

ТОВ “Солагро”

Дата заснування 06.04.2018

Розмір статутного фонду складає 100000,00 грн., не зрозуміло, звідки 20 млн. Євро інвестицій.

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) – ЮШКО ІГОР ОЛЕГОВИЧ (радник Януковича, голова правління публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії»)

Одні з основних видів діяльності

01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;

01.63 Післяурожайна діяльність;

01.64 Оброблення насіння для відтворення;

10.62 Виробництво крохмалів і крохмальних продуктів;

20.15 Виробництво добрив і азотних сполук;

20.20 Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції;

20.59 Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.;

47.30 Роздрібна торгівля пальним;

На даний час у провадженні окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа 640/21100/20 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (вул. Межигірська, 8, м. Київ, 04071) до Товариства з обмеженою відповідальністю “Солагро” (вул. Олеся Гончара, буд. 41, літ. А, м. Київ, 01054) про застосування заходів реагування. Суть справи полягає у частковому зупиненні роботи ТОВ “Солагро”, а саме: експлуатації будівель складу аміачної селітри з рампою літ. “Г” та складу мінеральних добрив літ “Д” за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, смт. Баришівка, вул. Богдана Хмельницького, 135 Д, шляхом зобов”язання відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об”єкта до повного усунення порушень, зазначених в акті від 18.08.2020 №77.

То що хоче привести у Буринь патріот Ладуха? Є, про що подумати, і зробити висновки.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада