Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Колектив “Сумського заводу гумотехнічих виробів” просить захистити від поліційського свавілля

Колектив ТОВ “Науково-виробничого об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів” звернувся офіційним листом до голови Сумської обласної державної адіміністрації Живицього Дмитра Олександровича з приводу ситуації, що сталася сьогодні, 12 серпня 2021 року.

“Просимо вас втрутитися та захистити підприємство Науково-виробниче об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів” від поліцейського свавілля. Сьогодні, 12.08.2021 р., о 10:00, поліція міста Маріуполь заїхала на територію підприємства, за адресою м. Суми, вул. Прикордонна, 47, перекрили вхід в адміністративну будівлю та виробничі підрозділи, на даний час вилучається вся технічна документація та комп’ютерна техніка,  що автоматично блокує роботу підприємства на невизначений термін і близько 200-х працівників втратять роботу.

Причиною цього ми вбачаємо недобросовісної дії наших конкурентів на тендерних закупівлях через систему Prozorro ДП “Укрзалізниця”. Під час проведення цих тендерів нами пропонувалися, при тій же якості, як і в конкурентів, ціни на 20-30% нижчі, що дало ДП “Укрзалізниця” заощадити десятки мільйонів гривень тільки за поточний рік.

Конкуренти неодноразово нас застерігали, що в разі подальшого зниженння цін нас чекають великі неприємності”, – ідеться у тексті звернення сумських заводчан.

Лист підписав заступник директора з комерційних питань Шаповал О.С., заступник директора зі збуту Гончаренко К.В., начальник відділу матеріально- технічного забезпечення Скиба Б.О.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада