Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Ігор Васильєв: “День Незалежності – це свято єднання, і Підопригори об’єднали всю Сумщину!”

20 серпня, напередодні Дня Незалежності України, на Сумщині вже всьоме феєрично пройшов “Kvartal FEST” у селі Підопригори.

Цьогоріч громади та райони Сумщини представляли свої «родзинки» – туристичні маршрути, гастрономічні та народні традиції, культурні надбання, – у куренях.

Біля куреню Сумського району вдалося поспілкуватися з народним депутатом України від партії «Слуга народу» Ігорем Васильєвим, який поділився своїми емоціями та враженнями від дійства:

«День Незалежності України – це в першу чергу свято єднання. І сьогодні тут, в Підопригорах, – вся Сумщина! Мені приємно бачити, як люди відпочивають, радіють і пишаються нашою країною. Звідусіль лунають пісні, біля кожного куреня господині пригощають фірмовими стравами від громад, – атмосфера просто неймовірна!

Цьогоріч наша зустріч – особлива, адже вона присвячена 30-річчю з дня народження нашої держави. Тож сьогодні разом відпочиваємо, надихаємося, ділимося культурними цінностями нашого Сумського району і Сумщини в цілому, отримуємо задоволення від виступу «95-го кварталу» і чудової Насті Каменських (NK)!

Щиро вітаю сумчан, мешканців і гостей Сумщини з нашим найголовнішим святом – Днем Незалежності України!».

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада